Korvpalliklubi Seitse harrastajad osalesid 29. aprillil Olybet Rahvaliiga finaalturniiril Tallinnas TTÜ spordihoones. Õigus seal mängida teeniti etapivõiduga Paides jaanuaris.

Kolmest võistkonnast koosneva alagrupi esimene mäng algas juba hommikul kell 10:00. Unised silmad ja kanged jalad ei lubanud näidata oma parimat mängu, kuid tänu viskeõnnele alistati Coca-Cola nelja punktiga. Kuna Coca-Cola alistas Telia Korvikütid üheksa punktiga ei tohtinud KK7 viimases mängus Teliale kaotada rohkem kui kuue punktiga, kuna veerandfinaali pääsesid alagrupi kaks paremat. See mäng oli aga justkui õudusunenägu, sest kõik visked, mis Telial esimeses mängus Coca-Cola vastu ei tabanud, kukkusid KK7 vastu sisse. Kaotus 17:37 ja alagrupis kolmas koht.

Kuna kõrgetele kohtadele enam ei pretendeeritud, sai turniiri jätkata pingevabalt. Kohamängudes kohtadele 9-12 alistati kõigepealt Epoproff ning 9. koha mängus Havi Logistics teisel lisaajal. See mäng oli tõeline thriller, sest KK7-l õnnestus viimase sekundi vise tabada nii normaalaja kui esimese lisaaja lõpus. Teine lisaaeg mängiti esimese punktini ja vastastel oli mitu võimalust skoori teha kuni KK7 teenis kaks vabaviset, tabas neist ühe ja 9. koht oligi käes. Kuigi üks ebaõnnestunud alagrupimäng jäi natuke kripeldama, siis kokkuvõttes saadi neljast mängust kolm võitu ja palju mängurõõmu