Ajakava_2017

Järvamaa MV 2017 ajakava

Mäng  Kuupäev  Koht Aeg  Võistkonnad  Tulemus  Kohtunikud
PÕHITURNIIR
1. L 29.10  Koigi 12:00  Koigi – KK7 106:56  Lööper – Prants
2. L 29.10  Järva-Jaani 14:00  Järva-Jaani – Aravete 63:81  Paris – Mikson
3. L 29.10  Väätsa 17:00  Väätsa – Türi 49:69  Tõnström – Lööper
4. P 30.10  E-Piim SPH 17:00  KK7 – Väätsa 56:69  Viilup J. – Trumm
5. P 30.10  E-Piim SPH 18:30  Plastrex – Retro 59:66  Paris – Trumm
6. L 05.11  Koigi 17:30  Koigi – Retro 97:77  Rannu – Sild
7. P 06.11  Koigi 12:00  Koigi – Järva-Jaani 134:31  Trumm – Sild
8. P 06.11  Koigi 13:30  Retro – Väätsa 
77:61  Trumm – Prants
9. P 13.11  E-Piim SPH 17:00  KK7 – Aravete 66:83  Papstel – Trumm
10. P 13.11  E-Piim SPH 18:30  Plastrex – Türi 66:69  Paris – Trumm
11. L 19.11  Aravete 16:00  Aravete – Türi 69:62  Rannu – Sild
12. P 20.11  E-Piim SPH 18:00  Plastrex – Väätsa 68:62  Rannu – Sild
13. L 26.11  Järva-Jaani 16:00  Järva-Jaani – KK7 56:63  Sild – Matkamäe
14. P 27.11  Koigi 13:00  Koigi – Aravete 92:68  Prants – Sild
15. P 27.11  Koigi 14:30  Järva-Jaani – Väätsa 55:74  Sild – Tikko
16. P 27.11  Türi ÜG 17:00  Türi – Retro 82:41  Rannu – Papstel
17. P 04.12  Koigi 13:00  Koigi – Väätsa 112:48  Rannu – Sild
18. P 04.12  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Türi 56:80  Rannu – Sild
19. L 10.12  Koigi 16:00  Järva-Jaani – Türi 51:92  Paris – Rannu
20. L 10.12  Koigi 17:30  Koigi – Plastrex 105:64  Rannu – Paris
21. P 11.12  Paide ÜG 13:00  Retro – Järva-Jaani 55:30  Pennert – Sild
22. P 11.12  E-Piim SPH 17:00  Väätsa – Aravete 61:99  Rannu – Trumm
23. P 11.12  E-Piim SPH 18:30  KK7 – Plastrex 80:72  Rannu – Trumm
24. K 14.12  Järva-Jaani 19:00  Järva-Jaani – Plastrex 37:58  Sild – Matkamäe
25. L 17.12  Türi Linna V. 17:00  Türi – Koigi 71:76  Paris – Pennert
26. R 06.01  Aravete 18:30  Aravete – Retro 76:63  Paris – Pennert
27. R 06.01  Aravete 20:15  Ambla – Viking Window 72:82  Paris – Pennert
28. L 07.01  Koigi 13:00  Koigi – Türi 95:64  Paris – Pennert
29. L 07.01  Paide ÜG 16:00  Retro – KK7 84:76  Rannu – Sild
30. L 07.01  Paide ÜG 17:30  Plastrex – Aravete 75:105  Rannu – Sild
31. P 08.01  Järva-Jaani 12:00  Koigi – Järva-Jaani 102:53  Matkamäe – Tikko
32. P 08.01  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Väätsa 64:81  Lööper – Sild
33. L 14.01  Väätsa 17:00  Väätsa – Plastrex 57:54  Viilup – Sild
34. P 15.01  Aravete 13:00  Aravete – Koigi 66:94  Pennert – Sild
35. P 15.01  Türi Linna V. 18:30  Türi – Plastrex 74:52  Lööper – Sild
36. K 18.01  Aravete 19:30  Aravete – Plastrex 72:65  Papstel – Sild
37. L 21.01  Paide ÜG 18:00  Retro – Koigi 79:90  Pennert – Sild
38. P 22.01  Paide ÜG 12:00  Retro – Türi 84:67  Rannu – Pennert
39. P 22.01  E-Piim SPH 16:00  KK7 – Koigi 40:121  Rannu – Sild
40. L 28.01  Väätsa 17:00  Väätsa – Koigi 57:118  Lööper – Sild
41. P 29.01  Järva-Jaani 14:00  Järva-Jaani – Retro 59:60  Matkamäe – Tikko
42. P 29.01  E-Piim SPH 17:00  Plastrex – Koigi 40:85  Rannu – Paris
43. P 29.01  E-Piim SPH 18:30  KK7 – Aravete 56:81  Rannu – Sild
44. L 04.02  Türi Linna V. 18:30  Türi – KK7 75:37  Rannu – Sild
45. P 05.02  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Järva-Jaani 75:46  Rannu – Sild
46. L 11.02  Väätsa 16:00  Väätsa – Aravete 82:78  Papstel – Sild
47. L 11.02  Paide ÜG 18:00  KK7 – Retro 67:75  Papstel – Lööper
48. P 12.02  Paide ÜG 13:00  Retro – Väätsa 66:57  Pennert – Lööper
49. P 12.02  Türi Linna V. 16:00  Türi – Aravete 70:69  Pennert – Paris
50. P 12.02  E-Piim SPH 18:15  Plastrex – KK7 81:64  Papstel – Lööper
51. K 15.02  E-Piim SPH 19:00  Plastrex – Järva-Jaani 69:57  Paris – Sild
52. P 19.02  Paide ÜG 16:00  Retro – Plastrex 75:50  Papstel – Trumm
53. P 19.02  Türi Linna V. 18:00  Türi – Väätsa 105:63  Pennert – Münzer
54. L 25.02  Järva-Jaani 13:00  Järva-Jaani – Väätsa 64:91  Lööper – Sild
55. P 26.02  Järva-Jaani 13:00  Järva-Jaani – Türi 32:77  Paris – Sild
56. K 01.03  Aravete 19:00  Aravete – Järva-Jaani 84:45  Paris – Pennert
57. K 01.03  Tallinna THK 19:00  Viking Window – Ambla 96:68  Nõmmiste – Küppar
58. L 11.03  Paide ÜG 14:00  Retro – Aravete 70:77  Rannu – Pennert
KOHAMÄNGUD
59. P 12.03  E-Piim SPH 16:00  Retro – Väätsa 68:55  Pennert – Sild
60. P 12.03  E-Piim SPH 17:30  KK7 – Aravete 58:81  Rannu – Sild
61. P 12.03  E-Piim SPH 19:00  Plastrex – Türi 70:77  Rannu – Paris
62. P 19.03  Koigi 12:00  Koigi – Järva-Jaani 99:36  Papstel – Lööper
63. P 19.03  Aravete 14:30  Aravete – KK7 73:65  Rannu – Sild
64. P 19.03  E-Piim SPH 17:30  Väätsa – Retro 60:71  Papstel – Lööper
65. P 19.03  E-Piim SPH 19:00  Türi – Plastrex 82:56  Rannu – Sild
66. N 23.03  E-Piim SPH 19:00  Türi – Aravete 85:86 l.a.  Paris – Pennert
67. P 26.03  Paide ÜG 15:00  Retro – Koigi 71:90  Paris – Pennert
68. P 26.03  Aravete 18:00  Aravete – Türi 75:81  Paris – Pennert
69. P 02.04  Aravete 13:00  Ambla – Koigi 86:57  Rannu – Viilup
70. P 02.04  Aravete 14:45  Aravete – Türi 112:66  Pennert – Prants
71. P 09.04  Koigi 12:00  Koigi – Ambla 79:87  Paris – Pennert
72. T 11.04  Tallinn 18:30  Viking Window – Aravete 114:87  Poljak – Küppar
73. R 14.04  E-Piim SPH 14:00  Koigi – Aravete 82:83 l.a.  Pennert – Lööper
74. R 14.04  E-Piim SPH 16:00  Viking Window – Ambla 82:80  Rannu – Pennert

 

Põhiturniir

Kohamängude puud vaata SIIN

Põhiturniiri tabel

 Võistkond ARAVETE J-JAANI KK7 KOIGI PLASTREX RETRO TÜRI VÄÄTSA Pun Koht
 Aravete   81:63
84:45
83:66
81:57
68:92
66:94
105:75
72:65
76:63
77:70
69:62
69:70
99:61
78:82
24 2. 
 Järva-Jaani 63:81
45:84
  56:63
46:75
31:134
53:102
37:58
57:69
30:55
59:60
51:92
32:77
55:74
64:91
14 8.
 KK 7 66:83
57:81
63:56
75:46
  56:106
40:121
80:72
64:81
76:84
67:75
56:80
37:75
56:69
64:81
17 7.
 Koigi  92:68
94:66
134:31
102:53
106:56
121:40
  105:64
85:40
97:77
90:79
76:71
95:64
112:48
118:57
28 1.
 PlastRex 75:105
65:72
58:37
69:57
72:80
81:64
64:105
40:85
  59:66
50:75
66:69
52:74
68:62
54:57
18 6.
 Retro 63:76
70:77
55:30
60:59
84:76
75:67
77:97
79:90
66:59
75:50
  41:82
84:67
77:51
66:57
23 4. 
 Türi 62:69
70:69
92:51
77:32
80:56
75:37
71:76
64:95
69:66
74:52
82:41
67:84
  69:49
105:63
24
 Väätsa 61:99
82:78
74:55
91:64
69:56
81:64
48:112
57:118
62:68
57:54

51:77
57:66

49:69
63:105
  20 5. 
 Võistkond ARAVETE J-JAANI KK7 KOIGI PLASTREX RETRO TÜRI VÄÄTSA Pun Koht

*Aravete ja Türi kogusid mõlemad 24 punkti, kuid tänu omavaheliste mängude paremale korvidevahele sai Aravete 2. koha ja Türi 3. koha.

Ambla SK – Paide Viking Window I mäng  72:82
Paide Viking Window – Ambla SK – II mäng  96:68

Paide Viking Window sai seega kohamängudeks 1. ja Ambla SK 2. asetuse.

Ajalugu

1998  
28. juuni Asutati Korvpalliklubi 7.
01. september Alustati laste treenimist Liidia Mäeveeri juhendamisel.
09. november KK 7 kanti mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse.
   
1999  
07. jaanuar KK 7 hakkas korraldama Järvamaa meistrivõistlusi korvpallis, mis toimuvad igal aastal jaanuarist kuni aprillini.
03. aprill KK 7 korraldas Paide-Türi linnavõistlus korvpallis.
17. aprill Toimus esimene „Peretund korvpalliga”.
24. aprill KK 7 hakkas korraldama välkkorvpalliturniiri, mis on siiani toimunud igal aastal pärast meistrivõistlusi.
01. oktoober Treenerina alustas tööd Indrek Kivimäe.
   
2000  
01. jaanuar Treenerina alustas tööd Kalev Teder.
08. jaanuar KK 7 ja  Paide linna vahel sõlmiti leping, mille tulemusena Paide linn hakkas toetama Paide linnas elavate laste osalemist treeningutel.
02. juuni KK 7 sai Eesti Korvpalliliidu liikmeks.
Juuni-august KK 7 korraldas 4-etapilise tänavakorvpalli võistluse „Paide suvi 2000”.
01. september Treenerina alustas tööd Katrin Kallit.
11. november Toimus perepäev „Isadepäeva korvpall”.
   
2001  
15. jaanuar Treenerina alustas tööd Peeter Piik.
31. märts Toimus „Peretund korvpalliga”.
Juuni-august KK 7 korraldas 3-etapilise tänavakorvpalli võistluse „Paide suvi 2001”
01. september Treener-tegevdirektorina alustas tööd Jaak Karp.
11. november Toimus järjekordne „Peretund korvpalliga”.
   
2002  
18. mai Toimus „Peretund korvpalliga”.
01. juuli Tegevdirektorina alustas tööd Janno Viilup.
01. september Treenerina alustas tööd Ulvar Järvepera.
10. november Toimus kuues „Peretund korvpalliga”.
   
2003  
Aprill KK7 1991. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2002/2003) miniklassis 5. koha.

KK7 1992. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel(hooajal 2002/2003) makroklassis 4. koha.

KK7 1993. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2002/2003) mikroklassis 7. koha.

KK7 1991. a. sündinud tüdrukud võitsid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2002/2003) miniklassis hõbemedalid.

KK7 1992. a. sündinud tüdrukud võitsid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2002/2003) makroklassis hõbemedalid.

KK7 1993. a. sündinud tüdrukud tulid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2002/2003) mikroklassis Eesti meistriteks.

27. aprill Toimus seitsmes „Peretund korvpalliga”.
Juuni-august KK 7 korraldas 4-etapilise tänavakorvpalli võistluse „Paide suvi 2003”.
25.-26. oktoober KK 7 korraldas esimese noorteturniiri „Kumake CUP 2003”, kus osalesid viis 1989. aastal sündinud poiste võistkonda.
18. detsember Katrin Kallitile anti 2003. a. Paide linna spordi aastapreemia.
   
2004  
Aprill KK7 1991. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) vanuseklassis C1 4. koha.

KK7 1993. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) makroklassis 7. koha.

KK7 1994. a. sündinud poisid saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) mikroklassis 5. koha.

KK7 1991. a. sündinud tüdrukud tulid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) vanuseklassis C2 Eesti meistriteks.

KK7 1992. a. sündinud tüdrukud võitsid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) miniklassis pronksmedalid.

KK7 1993. a. sündinud tüdrukud tulid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) makroklassis Eesti meistriteks.

KK7 1994. a. sündinud tüdrukud saavutasid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2003/2004) mikroklassis 4. koha.

23. mai Toimus üheksas „Peretund korvpalliga”.
Juuni-august KK 7 korraldas 4-etapilise tänavakorvpalli võistluse „Paide suvi 2004”
September Türil alustas treenerina  tööd Karin Sulg.
23.-24. oktoober Toimus teine „Kumake CUP 2004”, osalesid viis 1991. aastal sündinud poiste võistkonda .
Oktoober KK7 1991. a. sündinud tüdrukud saavutasid Eesti  karikavõistlustel C1 vanuseklassis teise koha.
28. november Toimus kümnes „Peretund korvpalliga”.
20. detsember Janno Viilupile anti 2004. a. Paide linna spordi aastapreemia.
   
2005  
Aprill KK7 1991. a. sündinud tüdrukud võitsid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2004/2005) vanuseklassis C1 hõbemedalid.

KK7 1992. a. sündinud tüdrukud võitsid Eesti meistrivõistlustel (hooajal 2004/2005) vanuseklassis C2 pronksmedalid.

KK7 1993. a. sündinud tüdrukud saavutasid  Eesti Meistrivõistlustel (hooajal 2004/2005) miniklassis 4. koha.

01. september Treenerina alustas tööd Alo Kivimäe.
21.-23. oktoober Toimus kolmas „Kumake CUP 2005”, osales viis 1993. aastal sündinud poiste võistkonda.
   
2006  
Mai KK7 1993. a. Sündinud poisid võitsid sarjas „Lootuste Stardid” (hooajal 2005/2006) vanuseklassis C2 hõbemedalid.
28. -29. oktoober Toimus neljas „Kumake CUP 2006”, osales viis 1993. aastal sündinud poiste meeskonda.
2008  
19. detsember Eesti Hariduse Infosüsteemis registreeriti MTÜ Korvpalliklubi Seitse erahuvikooli Paide Korvpallikool Seitse ja õppekava “korvpall” huvihariduse läbiviimiseks.
2009   
Jaanuar – aprill KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 12 meeskonda.
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2009”
1.september Alanud õppeaastast alates tegutseb klubi “Paide Korvpallikool Seitse” nime all. Juriidiline keha on endiselt MTÜ Korvpalliklubi Seitse, kes on kooli pidaja. Kõik klubi võistkonnad esinevad Paide Korvpallikool Seitse nime all.
Oktoober Noorte korvpalliturniir “Kumake CUP 2009”. Osales neli poiste ja kolm tüdrukute võistkonda . 
November Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”
Nov – detsember KK7 korraldas JMV-sed naiste korvpallis. Osales neli naiskonda.
2010   
Jaanuar – aprill KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 15 meeskonda.
Veebruar KK7 korraldas SL Jõud poolt korraldataval “Eesti Linnade Talimängud” raames kahepäevase korvpalliturniiri naistele ja meestele.
Mai Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”
Kevad TC2 vanuseklass saavutas EMV-l III koha
  TA vanuseklass saavutas EMV-l III koha
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2010”
September Alustab tööd treenerina Jana Raude.
Oktoober Noorte korvpalliturniir “Kumake CUP 2010”. Osales viis poiste ja neli tüdrukute võistkonda .
November KK7 korraldas Eesti Politsei 2010.aasta korvpalli meistrivõistlused.
Detsember KK7 korraldas JMV-sed naiste korvpallis. 
2011  
Jaanuar – aprill KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 15 meeskonda. 
Mai Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”. 
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2011”. 
Juuni Lahkub treener Katrin Kallit. 
September  Alustab klubis tööd tegevjuht-treener Erjo Paris. 
November  KK7 korraldas Eesti Politsei 2011.aasta korvpalli meistrivõistlused.
November  Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”.
November  KK7 korraldas JMV-sed naiste korvpallis.  
2012   
Jaanuar – aprill KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 12 meeskonda.
Mai Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”.
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2012”.
Juuni Lahkub treener Jana Raude.
August Lahkub treener Alo Kivimäe.
Oktoober Noorte korvpalliturniir “Kumake CUP 2012”. 
November Kogupereüritus “Peretund korvpalliga”
2013   
Jaanuar – mai KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 11 meeskonda. 
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2013”.
2014   
Jaanuar – mai KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 13 meeskonda.
Mai – september Tänavakorvpallisari “Paide Suvi 2014”.
2015  
Jaanuar – aprill KK7 korraldas JMV-sed meeste korvpallis. Osales 11 meeskonda.
   

Kontakt

Korvpalliklubi Seitse MTÜ
Registrikood: 80056546

Aadress: Tuleviku 9, Paide 72716
E-mail: info @ kk7.ee

Arveldusarve: EE812200001120275015 Swedbank

—————————————————–

Treenerid:            
   Erjo Paris, tel: 56 63 9611, erjo @ kk7.ee
   Jana Raude, tel: 55 51 6354, jana @ kk7.ee
   Viljar Pennert, tel: 555 45 000, viljar @ kk7.ee

Tegevjuht: 
   Viljar Pennert, tel: 555 45 000, viljar @ kk7.ee

Juhatuse liikmed:
   Ervin Runnel,  tel: 50 43 243
   Janek Jõesaar, tel: 51 18 348           
   Janno Viilup, tel: 51 26 652
   Taivo Kivimäe, tel: 50 10 406

 

Klubist

Korvpalliklubi 7 tegutseb Paides,  Järvamaal.

Klubi eesmärgiks on ühendada spordi vastu huvi tundvaid, korvpalli ning teiste spordialadega tegelevaid isikuid, suunata inimesi vabal ajal sportlikele harrastustele, luua oma liikmetele võimalused spordiga tegelemiseks, millega aidatakse kaasa liikmete ühiskondlikule ja kehalise aktiivsusele.

Treenerid

 
  Erjo Paris – Spordialane CV
  tel: 56 63 9611
  e-post: erjo @ kk7.ee

  Jana Raude – Spordialane CV
  tel: 55 51 6354
  e-post: jana @ kk7.ee

  Viljar Pennert – Spordialane CV
  tel: 555 45 000
  e-post: viljar @ kk7.ee

Page 13 of 14« First...1011121314