Treeningutel osalemise avaldus: KK7_Treeningutel_osalemise_avaldus_2018-2019.pdf
Treeningute eest tasumise kord: KK7_Treeningtasude_maksmise_kord_2018-2019.pdf


UUTELE HUVILISTELE ESIMENE KUU TASUTA!

Pallimänguring Paide lasteaias Kullapai majas (Kastani 6)
Esmaspäev 16:30-17:15

Pallimänguring Paide Sookure lasteiaias
Esmaspäev 16:30-17:15

Pallimänguring Türi lasteaia Türi-Alliku majas
Teisipäev 16:00-16:45

Pallimänguring Türi lasteaia Lokuta majas

Neljapäev 16:00-16:45

Tüdrukud 1-3. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt
Esmaspäev 14:00-15:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall

Tüdrukud 3-5. klass, treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall
Neljapäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall

Tüdrukud 6-12. klass, treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt
Esmaspäev 16:00-17:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Neljapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

Poisid 1-2. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Erjo Paris
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall
Teisipäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 15:00-16:00, E-Piim Spordihall

Poisid 2-3. klass, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Kolmapäev 15:00-16:15, E-Piim Spordihall
Reede 15:00-16:15, E-Piim Spordihall

Poisid 4. klass, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Kolmapäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Reede 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 16:30-18:00, E-Piim spordihall

Poisid 5-6. klass, treener Erjo Paris
Esmaspäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall
Teisipäev 16:00-17:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Neljapäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihalli saal või maneež
Reede 16:15-17:45 E-Piim Spordihall

Poisid 7-8. klass, treener Viljar Pennert, treener Rait Keerles
Esmaspäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Kolmapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Neljapäev 17:00-18:30, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

Poisid 9-12. klass/harrastajad, treener Viljar Pennert ja juhendaja Karel Lieberg
Kolmapäev 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 17:00-18:30, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 14:00-15:30, E-Piim Spordihall

KK7 Järva-Jaani 1-5. klass Poisid ja Tüdrukud, juhendaja Raigo Prants, juhendaja Uku Pilv
Teisipäev 15:15-16:15, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla
Neljapäev 15:15-16:15, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla

KK7 Järva-Jaani 6-9. klass Poisid ja Tüdrukud, juhendaja Raigo Prants, juhendaja Uku Pilv
Teisipäev 16:15-17:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla
Neljapäev 16:15-17:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla

KK7 Albu 4-9. klass Tüdrukud ja Poisid, juhendaja Elen Pent
Teisipäev 15:00-16:30, Albu Rahvamaja
Neljapäev 17:30-19:00, Albu Rahvamaja

KK7 Türi 1-2. klass Tüdrukud ja Poisid, treener Viljar Pennert
Teisipäev 14:00-15:00, Türi Linna Võimla
Neljapäev 14:00-15:00, Türi Linna Võimla

KK7 Albu 4-9. klass Tüdrukud ja Poisid, juhendaja Elen Pent
Teisipäev 15:30-17:00
Neljapäev 17:30-19:00

Lisainfo: Viljar Pennert, tel: 55545000, e-post: viljar @ kk7.ee