Paide Suvi 2018

Pühapäeval 2. septembril kell 14:00 algab tänavakorvpallisarja Paide Suvi 2018 viimane etapp!

Seekord on võistlusklassid Poisid U15 (2004 ja hiljem sündinud), Poisid U13 (2006 ja h.s.) ning Poisid U11 (2008 ja h.s.). Tüdrukute võistlusklasse ei toimu, sest tüdrukud on samal ajal E-Piim spordihallis, kus toimub kell 11-16 Tüdrukute Korvpallipäev, mille viivad läbi Eesti naiste rahvuskoondise treenerid ja mängijad!

Tänavakorvpalliga samal ajal toimub Paide Avatud Noortekeskuse korraldatav Tänavafestival, mis algab juba kell 12 ning sealgi on toimumas palju huvitavat: https://www.facebook.com/events/2027994884177993/

Juhend ja Reeglid: KK7_PaideSuvi2018_Juhend-Reeglid

Treeningute ajad 2018-2019

Treeningute ajad 2018-2019

UUTELE HUVILISTELE ESIMESE KUU TREENINGUD TASUTA !

Pallimänguringid
Pallimänguring Paide lasteaias Kullapai majas Kastani 6 – Esmaspäev 16:30-17:15
Pallimänguring Paide Sookure lasteiaias – Esmaspäev 16:30-17:15
Pallimänguring Türi lasteaia Türi-Alliku majas – Teisipäev 16:00-16:45
Pallimänguring Türi lasteaia Lokuta majas – Neljapäev 16:00-16:45

Tüdrukud 1-3. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt

Esmaspäev 14:00-15:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall

Tüdrukud 3-5. klass, treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall
Neljapäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall

Tüdrukud 6-12. klass, treener Jana Raude, ÜKE treener Karin Kitt
Esmaspäev 16:00-17:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Teisipäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Neljapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

Poisid 1-2. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Erjo Paris
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihall
Teisipäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 15:00-16:00, E-Piim Spordihall

Poisid 2-3. klass, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Kolmapäev 15:00-16:15, E-Piim Spordihall
Reede 15:00-16:15, E-Piim Spordihall

Poisid 4. klass, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 15:00-16:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Kolmapäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Reede 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 16:30-18:00, E-Piim spordihall

Poisid 5-6. klass, treener Erjo Paris
Esmaspäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihall
Teisipäev 16:00-17:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Neljapäev 16:15-17:45, E-Piim Spordihalli saal või maneež
Reede 16:15-17:45 E-Piim Spordihall

Poisid 7-8. klass, treener Rait Keerles, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Kolmapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Reede 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

Poisid 9-12. klass/harrastajad, treener Viljar Pennert, juhendaja Karel Lieberg
Kolmapäev 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Reede 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

KK7 Järva-Jaani 1-5. klass Poisid ja Tüdrukud, juhendaja Raigo Prants, juhendaja Uku Pilv
Teisipäev 15:15-16:15, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla
Neljapäev 15:15-16:15, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla

KK7 Järva-Jaani 6-9. klass Poisid ja Tüdrukud, juhendaja Raigo Prants, juhendaja Uku Pilv
Teisipäev 16:15-17:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla
Neljapäev 16:15-17:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi võimla

KK7 Albu 4-9. klass Tüdrukud ja Poisid, juhendaja Elen Pent
Teisipäev 15:00-16:30, Albu Rahvamaja
Neljapäev 17:30-19:00, Albu Rahvamaja

KK7 Türi 1-2. klass Tüdrukud ja Poisid, treener Viljar Pennert
Teisipäev 14:00-15:00, Türi Linna Võimla
Neljapäev 14:00-15:00, Türi Linna Võimla

Lisainfo: Viljar Pennert, tel: 55545000, e-post: viljar @ kk7.ee