Paide avatakse uuendatud tänavakorvpalli väljakud

Pühapäeval, 18. augustil kell 11 avatakse Paides uuendatud tänavakorvpalli väljakud.


Korvpalliturniiri Paide Suvi 2013 IV etapp toob uute väljakutega platsile lisaks kohalikele korvpalli harrastajatele ka tulevikulootused Raplast, osaleda on lubanud ka Paide Linnavalitsuse võistkond ja väljaku uuendamisel kaasa aidanud meistrid. Paide noortekeskuse juures asuvad korvpalliväljakud said üle pikkade aastate uue asfaltkatte ja lähipäevil joonitakse maha kaks täismõõdus väljakut.

Lisaks uuendatud korvpalliväljakute avamisele pannakse pühapäeval alus Rapla Korvpallikooli ja Paide Korvpalliklubi 7 koostööle. „Loodame alustada pikaajalist koostööd Rapla kooliga, et pakkuda meie treeneritele ja korvpallinoortele uusi väljakutseid ja arenguvõimalusi ning seeläbi tõsta korvpalli populaarsust maakonnas,“ teatas Viking Window korvpallimeeskonna treener Janno Viilup. Rapla Korvpallikooli juht ja treener Jaak Karp lisas: „Alustame rõõmuga koostööd Paide korvpalliklubiga, mille juht ja treener olen ka ise kunagi olnud. Paidekate tegemistele olen alati silma peal hoidnud ja kaasa elanud. Usun, et meil mõlemal on sellest koostööst mitmekülgset kasu lõigata.“

Viking Window ja Rapla Korvpalliklubi II liiga meeskond peavad maha ka kohtumise, mille algus on kell 15.
Tänavakorvpall “Paide Suvi 2013” neljandale etapile saab registreerida turniiri hommikul koha peal kella 10:30-10:45-ni.