Ajakava_2017

Järvamaa MV 2017 ajakava

Mäng  Kuupäev  Koht Aeg  Võistkonnad  Tulemus  Kohtunikud
PÕHITURNIIR
1. L 29.10  Koigi 12:00  Koigi – KK7 106:56  Lööper – Prants
2. L 29.10  Järva-Jaani 14:00  Järva-Jaani – Aravete 63:81  Paris – Mikson
3. L 29.10  Väätsa 17:00  Väätsa – Türi 49:69  Tõnström – Lööper
4. P 30.10  E-Piim SPH 17:00  KK7 – Väätsa 56:69  Viilup J. – Trumm
5. P 30.10  E-Piim SPH 18:30  Plastrex – Retro 59:66  Paris – Trumm
6. L 05.11  Koigi 17:30  Koigi – Retro 97:77  Rannu – Sild
7. P 06.11  Koigi 12:00  Koigi – Järva-Jaani 134:31  Trumm – Sild
8. P 06.11  Koigi 13:30  Retro – Väätsa 
77:61  Trumm – Prants
9. P 13.11  E-Piim SPH 17:00  KK7 – Aravete 66:83  Papstel – Trumm
10. P 13.11  E-Piim SPH 18:30  Plastrex – Türi 66:69  Paris – Trumm
11. L 19.11  Aravete 16:00  Aravete – Türi 69:62  Rannu – Sild
12. P 20.11  E-Piim SPH 18:00  Plastrex – Väätsa 68:62  Rannu – Sild
13. L 26.11  Järva-Jaani 16:00  Järva-Jaani – KK7 56:63  Sild – Matkamäe
14. P 27.11  Koigi 13:00  Koigi – Aravete 92:68  Prants – Sild
15. P 27.11  Koigi 14:30  Järva-Jaani – Väätsa 55:74  Sild – Tikko
16. P 27.11  Türi ÜG 17:00  Türi – Retro 82:41  Rannu – Papstel
17. P 04.12  Koigi 13:00  Koigi – Väätsa 112:48  Rannu – Sild
18. P 04.12  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Türi 56:80  Rannu – Sild
19. L 10.12  Koigi 16:00  Järva-Jaani – Türi 51:92  Paris – Rannu
20. L 10.12  Koigi 17:30  Koigi – Plastrex 105:64  Rannu – Paris
21. P 11.12  Paide ÜG 13:00  Retro – Järva-Jaani 55:30  Pennert – Sild
22. P 11.12  E-Piim SPH 17:00  Väätsa – Aravete 61:99  Rannu – Trumm
23. P 11.12  E-Piim SPH 18:30  KK7 – Plastrex 80:72  Rannu – Trumm
24. K 14.12  Järva-Jaani 19:00  Järva-Jaani – Plastrex 37:58  Sild – Matkamäe
25. L 17.12  Türi Linna V. 17:00  Türi – Koigi 71:76  Paris – Pennert
26. R 06.01  Aravete 18:30  Aravete – Retro 76:63  Paris – Pennert
27. R 06.01  Aravete 20:15  Ambla – Viking Window 72:82  Paris – Pennert
28. L 07.01  Koigi 13:00  Koigi – Türi 95:64  Paris – Pennert
29. L 07.01  Paide ÜG 16:00  Retro – KK7 84:76  Rannu – Sild
30. L 07.01  Paide ÜG 17:30  Plastrex – Aravete 75:105  Rannu – Sild
31. P 08.01  Järva-Jaani 12:00  Koigi – Järva-Jaani 102:53  Matkamäe – Tikko
32. P 08.01  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Väätsa 64:81  Lööper – Sild
33. L 14.01  Väätsa 17:00  Väätsa – Plastrex 57:54  Viilup – Sild
34. P 15.01  Aravete 13:00  Aravete – Koigi 66:94  Pennert – Sild
35. P 15.01  Türi Linna V. 18:30  Türi – Plastrex 74:52  Lööper – Sild
36. K 18.01  Aravete 19:30  Aravete – Plastrex 72:65  Papstel – Sild
37. L 21.01  Paide ÜG 18:00  Retro – Koigi 79:90  Pennert – Sild
38. P 22.01  Paide ÜG 12:00  Retro – Türi 84:67  Rannu – Pennert
39. P 22.01  E-Piim SPH 16:00  KK7 – Koigi 40:121  Rannu – Sild
40. L 28.01  Väätsa 17:00  Väätsa – Koigi 57:118  Lööper – Sild
41. P 29.01  Järva-Jaani 14:00  Järva-Jaani – Retro 59:60  Matkamäe – Tikko
42. P 29.01  E-Piim SPH 17:00  Plastrex – Koigi 40:85  Rannu – Paris
43. P 29.01  E-Piim SPH 18:30  KK7 – Aravete 56:81  Rannu – Sild
44. L 04.02  Türi Linna V. 18:30  Türi – KK7 75:37  Rannu – Sild
45. P 05.02  E-Piim SPH 18:00  KK7 – Järva-Jaani 75:46  Rannu – Sild
46. L 11.02  Väätsa 16:00  Väätsa – Aravete 82:78  Papstel – Sild
47. L 11.02  Paide ÜG 18:00  KK7 – Retro 67:75  Papstel – Lööper
48. P 12.02  Paide ÜG 13:00  Retro – Väätsa 66:57  Pennert – Lööper
49. P 12.02  Türi Linna V. 16:00  Türi – Aravete 70:69  Pennert – Paris
50. P 12.02  E-Piim SPH 18:15  Plastrex – KK7 81:64  Papstel – Lööper
51. K 15.02  E-Piim SPH 19:00  Plastrex – Järva-Jaani 69:57  Paris – Sild
52. P 19.02  Paide ÜG 16:00  Retro – Plastrex 75:50  Papstel – Trumm
53. P 19.02  Türi Linna V. 18:00  Türi – Väätsa 105:63  Pennert – Münzer
54. L 25.02  Järva-Jaani 13:00  Järva-Jaani – Väätsa 64:91  Lööper – Sild
55. P 26.02  Järva-Jaani 13:00  Järva-Jaani – Türi 32:77  Paris – Sild
56. K 01.03  Aravete 19:00  Aravete – Järva-Jaani 84:45  Paris – Pennert
57. K 01.03  Tallinna THK 19:00  Viking Window – Ambla 96:68  Nõmmiste – Küppar
58. L 11.03  Paide ÜG 14:00  Retro – Aravete 70:77  Rannu – Pennert
KOHAMÄNGUD
59. P 12.03  E-Piim SPH 16:00  Retro – Väätsa 68:55  Pennert – Sild
60. P 12.03  E-Piim SPH 17:30  KK7 – Aravete 58:81  Rannu – Sild
61. P 12.03  E-Piim SPH 19:00  Plastrex – Türi 70:77  Rannu – Paris
62. P 19.03  Koigi 12:00  Koigi – Järva-Jaani 99:36  Papstel – Lööper
63. P 19.03  Aravete 14:30  Aravete – KK7 73:65  Rannu – Sild
64. P 19.03  E-Piim SPH 17:30  Väätsa – Retro 60:71  Papstel – Lööper
65. P 19.03  E-Piim SPH 19:00  Türi – Plastrex 82:56  Rannu – Sild
66. N 23.03  E-Piim SPH 19:00  Türi – Aravete 85:86 l.a.  Paris – Pennert
67. P 26.03  Paide ÜG 15:00  Retro – Koigi 71:90  Paris – Pennert
68. P 26.03  Aravete 18:00  Aravete – Türi 75:81  Paris – Pennert
69. P 02.04  Aravete 13:00  Ambla – Koigi 86:57  Rannu – Viilup
70. P 02.04  Aravete 14:45  Aravete – Türi 112:66  Pennert – Prants
71. P 09.04  Koigi 12:00  Koigi – Ambla 79:87  Paris – Pennert
72. T 11.04  Tallinn 18:30  Viking Window – Aravete 114:87  Poljak – Küppar
73. R 14.04  E-Piim SPH 14:00  Koigi – Aravete 82:83 l.a.  Pennert – Lööper
74. R 14.04  E-Piim SPH 16:00  Viking Window – Ambla 82:80  Rannu – Pennert

 

Põhiturniir

Kohamängude puud vaata SIIN

Põhiturniiri tabel

 Võistkond ARAVETE J-JAANI KK7 KOIGI PLASTREX RETRO TÜRI VÄÄTSA Pun Koht
 Aravete   81:63
84:45
83:66
81:57
68:92
66:94
105:75
72:65
76:63
77:70
69:62
69:70
99:61
78:82
24 2. 
 Järva-Jaani 63:81
45:84
  56:63
46:75
31:134
53:102
37:58
57:69
30:55
59:60
51:92
32:77
55:74
64:91
14 8.
 KK 7 66:83
57:81
63:56
75:46
  56:106
40:121
80:72
64:81
76:84
67:75
56:80
37:75
56:69
64:81
17 7.
 Koigi  92:68
94:66
134:31
102:53
106:56
121:40
  105:64
85:40
97:77
90:79
76:71
95:64
112:48
118:57
28 1.
 PlastRex 75:105
65:72
58:37
69:57
72:80
81:64
64:105
40:85
  59:66
50:75
66:69
52:74
68:62
54:57
18 6.
 Retro 63:76
70:77
55:30
60:59
84:76
75:67
77:97
79:90
66:59
75:50
  41:82
84:67
77:51
66:57
23 4. 
 Türi 62:69
70:69
92:51
77:32
80:56
75:37
71:76
64:95
69:66
74:52
82:41
67:84
  69:49
105:63
24
 Väätsa 61:99
82:78
74:55
91:64
69:56
81:64
48:112
57:118
62:68
57:54

51:77
57:66

49:69
63:105
  20 5. 
 Võistkond ARAVETE J-JAANI KK7 KOIGI PLASTREX RETRO TÜRI VÄÄTSA Pun Koht

*Aravete ja Türi kogusid mõlemad 24 punkti, kuid tänu omavaheliste mängude paremale korvidevahele sai Aravete 2. koha ja Türi 3. koha.

Ambla SK – Paide Viking Window I mäng  72:82
Paide Viking Window – Ambla SK – II mäng  96:68

Paide Viking Window sai seega kohamängudeks 1. ja Ambla SK 2. asetuse.

Page 3 of 3123