Järvamaa MV 2020

Järvamaa meeste korvpallihooaeg algas 26-27. oktoobril Järvamaa Karikavõistluste mängudega. Kolmes alagrupis selgitati vahegruppide koosseisud.

26.10, Paide E-Piim SPH
12:00 Viking Window – Väätsa  89:45
13:30 Viking Window – Paide X  109:80
15:00 Retro – Kareda  38:76
16:30 Türi – Ambla  67:91
18:00 KK7 – Ambla  49:95

27.10, Paide E-Piim SPH
12:00 Järva-Jaani – Retro  65:81
13:30 Järva-Jaani – Kareda  46:69
15:00 Väätsa – Paide X  31:54
16:30 KK7 – Türi  50:99

Alagruppide järjestus:
A-grupp: 1. Kareda 2 võitu, 2. Retro 1 võit ; 3. Järva-Jaani 0 võitu.
B-grupp: 1. Viking Window 2 võitu, 2. Paide X 1 võit, Väätsa 0 võitu.
C-grupp: 1. Ambla 2 võitu, 2. Türi 1 võit, 3. KK7 0 võitu.

Vahegruppides selgitatakse asetused finaalturniiriks.

D-vahegrupis mängivad finaalturniiri asetustele 1-3: Viking Window, Ambla ja Kareda.
E-vahegrupis asetustele 4-6: Retro, Türi ja Paide X.
F-vahegrupis asetustele 7-8 ja 9. kohale: KK7, Järva-Jaani ja Väätsa.

Asetused 1-4 mängivad finaalturniiril kohtadele 1-4 ja asetused 5-8 nn B-finaalturniiril kohtadele 5-8. Mängud 14-15.12 Hanssoo PK ja E-Piim. 9. koha tiim detsembris ei mängi.

Treeningute ajad 2019-2020

UUTELE HUVILISTELE ESIMESE KUU TREENINGUD TASUTA !

Tüdrukud 1-4. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Viljar Pennert (treener Jana Raude, lapsepuhkusel)

Esmaspäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Teisipäev 16:30-18:00, Hillar Hanssoo Põhikool
Neljapäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall

Tüdrukud 5-9. klass, treener Viljar Pennert (treener Jana Raude, lapsepuhkusel)
Esmaspäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Teisipäev 18:00-19:30, Hillar Hanssoo Põhikool
Neljapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall

Poisid 1-2. klass (OOTAME UUSI ÕPILASI!), treener Erjo Paris
Esmaspäev 14:00-15:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 14:00-15:00, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 14:00-15:00, E-Piim Spordihall

Poisid 3-4. klass, treener Viljar Pennert
Teisipäev 14:30-16:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 15:00-16:00, Linna Võimla maadlussaal
Reede 15:00-16:30, E-Piim Spordihall

Poisid 4-5. klass, treener Viljar Pennert
Esmaspäev 16:30-18:00, Hillar Hanssoo Põhikool
Kolmapäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Neljapäev 15:00-16:00, Linna Võimla maadlussaal
Reede 16:30-18:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 16:30-18:00, E-Piim Spordihall

Poisid 6-9. klass, treener Erjo Paris
Esmaspäev 18:00-19:30, Hillar Hanssoo Põhikool
Kolmapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihall
Neljapäev 18:00-19:30, E-Piim Spordihalli maneež või õues
Reede 18:00-19:30 E-Piim Spordihall

Mehed Harrastajad, treener Viljar Pennert, juhendaja Janno Viilup
Kolmapäev 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Reede 19:30-21:00, E-Piim Spordihall
Pühapäev 14:00-15:30, E-Piim Spordihall

Naised Harrastajad, treener Viljar Pennert
Teisipäev 19:15-20:45, Hillar Hanssoo Põhikool
Neljapäev 19:15-20:45, E-Piim Spordihall

KK7 Järva-Jaani 1-6. klass Poisid ja Tüdrukud, treenerid Raigo Prants ja Uku Pilv
Esmaspäev 11:40-12:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi Võimla
Kolmapäev 11:40-12:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi Võimla
Neljapäev 11:40-12:30, Järva-Jaani Gümnaasiumi Võimla

KK7 Järva-Jaani/Peetri 7-12. klass / Harrastajad, treenerid Raigo Prants ja Uku Pilv
Kolmapäev 18:00-20:00, Järva-Jaani Gümnaasiumi Võimla
Pühapäev 18:00-20:00, Järva-Jaani Gümnaasiumi Võimla

KK7 Albu 1-5. klass Tüdrukud ja Poisid, juhendajad Elen Pent ja Cevin Pent
Teisipäev 13:50-14:40
Neljapäev 15:00:16:10

KK7 Albu 6-9. klass Tüdrukud ja Poisid, juhendajad Elen Pent ja Cevin Pent
Teisipäev 16:15-17:45
Teisipäev 16:15-17:45

KK7 Türi 1-2. klass Tüdrukud ja Poisid, treener Viljar Pennert

Esmaspäev 14:00-15:30, Türi Linna Võimla
Kolmapäev 14:00-15:30, Türi Linna Võimla

Lisainfo: Viljar Pennert, tel: 55545000, e-post: viljar @ kk7.ee

Järvamaa MV 2019

Infot Järvamaa MV 2019 kohta leiab Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/Järvamaa-MV-korvpallis-201819-1869228149839246/

LÕPLIK PAREMUSJÄRJESTUS

  1. Retro
  2. Viking Window
  3. Korvpalliklubi 7
  4. Türi
  5. Väätsa
  6. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri Kool
  7. Paide „Tellised“
  8. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri Kool noored
  9. Ambla SK*

    *Ambla SK alustas meistrivõistluseid, kuid jättis pooleli

    PÕHITURNIIRI TABEL


KOHAMÄNGUD

Veerandfinaalide tulemused:

14.04, Paide E-Piim spordihall,
Türi – Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri Kool  64:48
Korvpalliklubi 7  –  Väätsa  58 : 54

Finaalturniiri tulemused:

Neljapäev 18.04, E-Piim spordihall
I poolfinaal, Retro – Türi   73 : 64
II poolfinaal, Viking Window – Korvpalliklubi 7   101 : 69

Reede 19.04, E-Piim spordihall
3-4. koha mäng, Korvpalliklubi 7 – Türi  71 : 62
Finaal, Retro – Paide Viking Window  63 : 61